Medikal Çeviri

Profesyonel ve Hızlı Medikal Çeviri Hizmeti

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kurumsal ve kişisel çeviri ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Dilerseniz canlı destek hattımızdan mesai saatleri içerisinde anında destek alın, dilerseniz bilgilerinizi bırakın sizi arayarak ihtiyacınıza yönelik en doğru hizmeti en kalite şekilde sunalım.

Medikal Çeviri

Medikal Çeviri sağlık sektöründe ki ciddiyetiyle büyük önem taşımaktadır. Tıbbi terminoloji medikal sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan tercümanlarile hazırlanmalıdır. Medikal çeviri içerisinde prospektüs çevirisi, ameliyat raporu, akademik tıp belgeleri, tıbbi makale çevirisi, medikal ürünlerinpatenti, lisans çevirileri, tıpve eczacılık kuruluşlarının literatür broşür çevirisi, tıbbi kitapçıklar,uzman raporların çevirisi, klinik raporların çevirisi, laboratuvar test sonuçlarının çevirisi gibi birçok dalda çeviri hizmetini profesyonel ve hızlı bir şekilde Uluay Çeviri ve Dil Hizmetlerinden alabilirsiniz.

İngilizce, Arapça ve Almanca dillerinin tercihen daha fazla olmasının yanı sıra 49 dilde de medikal çeviri hizmeti vermekteyiz. Medikal ve tıbbi alanda sisteme yükleyeceğiniz her bir belge veya metin için medikal çeviri alanında profesyonelleşmiş tercümanlar tarafından hassasiyetle incelenip, işleme alınmaktadır. Medikal çeviri, sektöründe tercümanın sadece dil bilgisinin veya yeteneğinin olmasının yetersiz kalacağı bir gerçektir. Alanında uzmanlaşmış tıbbi dil tercümanı veya medikal sektör alanında uzun yıllar deneyim kazanmış tercümanlar ile hizmet verilmektedir. Uluay Çeviri ve Dil Hizmetleri olarak sektörde bulunan deneyimli medikal çeviri tercümanı kadrosuyla İngilizceden Türkçeye, Türkçeden Arapçaya sayısız dilde tıbbi akademik çeviri ve profesyonel medikal araştırmalar için tercüme hizmetini güvenle alabilirsiniz. Acil medikal çeviri ihtiyaçlarınız için 7/24 telefon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medikal Çeviri Hizmeti

Medikal Çeviri sağlık sektöründe ki ciddiyetiyle büyük önem taşımaktadır.
Tıbbi terminoloji medikal sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan tercümanlar ile hazırlanmalıdır.

Hizmetler

Akademik Çeviri
Diploma, tez, makale… Akademik hayatınız süresince ihtiyacınız olan her alanda tercüme hizmeti vererek işlerinizi kolaylaştırıyoruz.
Detaylı Bilgi
Edebi Çeviri
Eserlerinizin ve sizin yurt dışında da tanınmanız için dili, kültürü ve duyguları en az sizin gösterdiğiniz özenle istediğiniz dile aktarıyoruz.
Detaylı Bilgi
Hukuki Çeviri
Kurumsal veya bireysel müşterilerimize Avukat - Tercümanlarımız ile en iyi Hukuki Çeviri çözümlerini sunuyoruz.
Detaylı Bilgi
Kreatif Çeviri
Ürünlerinizin faydalarına vurgu yapan, ilgi çekici bir anlatım ile müşterileriniz ve markanız arasında doğru bağı kurmanızı sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi
Medikal Çeviri
Profesyonel tercüman kadromuz ve bakanlıkların istediği formatta tercümelerinizi hazırlayan grafikerlerimiz ile size destek olmaya hazırız.
Detaylı Bilgi
Patent Çevirisi
Uluslararası arenada doğru şekilde anlaşılması için buluşlarınıza ve markalarınıza aldığınız patentlerin tercümesi ile heyecanınıza ortak olalım.
Detaylı Bilgi
Teknik Çeviri
Genniş terminoloji veritabanımız ve deneyimli çevirmenlerimiz ile doğru terminolojiye sahip profesyonel teknik çeviri hizmeti sunuyoruz.
Detaylı Bilgi
Ticari Çeviri
İhale dosyaları, iş yazışmaları (mailler), davetiye ve mektuplar… Dünya ile doğru ve hızlı iletişim kurmanızı sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi
Noter Tasdikli Tercüme
Yeminli tercümanlarımız ile Noter Tasdiki gerektiren belgelerinizin tercümelerini yapıp, Noter onayına uygun şekilde teslim ediyoruz.
Detaylı Bilgi
Apostil
Yurtdışında sunulacak resmi evraklarınızı yeminli tercümanlarımız ile apostil tercümeleri ve düzenlemeleri hizmetini veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Lokalizasyon
Mobil uygulamalar, bilgisayar oyunları, yazılım programları… Yerelleştirmenin gerektiği her alanda tercümanlarımızla hizmet veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Altyazı Çevirisi
Alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız profesyonel olarak en doğru altyazı çeviri hizmetini kurumsal ve bireysel müşterilerine sunmaktadır.
Detaylı Bilgi
Deşifre
Yazıya aktarılması gereken herhangi bir dildeki ses kaydını düz metin olarak ya da timecode’lu olarak size teslim edebiliriz.
Detaylı Bilgi
Simultane Çeviri
Konferans, toplantı ve resmi etkinliklerinizde, simültane çeviri ekipmanlarımızla ve uzman tercümanlarımızla profesyonel olarak hizmet veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Ardıl Çeviri
Profesyonel çevirmenlerimiz ile yurtiçinde veya yurtdışında etkinlikleriniz veya toplantılarınız için ardıl çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Dil Egitimi
Kişiselleştirilmiş etkili İngilizce eğitimi! Çalıştığınız departmana uygun, ihtiyacınız olan terimlerle size özel İngilizce eğitimi veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Grafik Tasarım
Şirketimizdeki grafik departmanımız, bize gönderdiğiniz belgeleri istediğiniz formatta size teslim etmek için çalışıyoruz
Detaylı Bilgi
Proje Yönetimi
Profesyonel ve planlı proje yönetimi hizmetimizden yararlanın.
Detaylı Bilgi