Uluay Çeviri Hizmetleri

2012 yılında kurulan şirketimiz, yazılı ve sözlü çeviri alanında faaliyet göstermektedir. Hem kurumsal müşterilerimizin hem de bireysel müşterilerimizin tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Yazılı tercümede, teknik, hukuki, medikal, ticari, kreatif, edebi… gibi birçok alanda sayısız tecrübeye sahibiz. Katalog tercümeleri, sözleşmeler, şirket yazışmaları, basın bültenleri, teknik şartnameler, ihale dokümanları, epikrizler, ilaç ruhsatlandırma dosyaları, web siteleri ve daha pek çok metin türünde deneyim kazandık.

Sözlü tercümede ise, Bunların yanı sıra dizilere, filmlere, belgesellere ve şirket tanıtım videolarına altyazı ve/veya seslendirme hizmeti veriyoruz. İster Türkçe ister yabancı dilde olsun ses kayıtlarının deşifresini yapıyoruz. Noter onayı yaptıracağınız evrakların tercümelerini hazırlıyoruz.

Tüm bu hizmetleri en kaliteli, en doğru ve en kısa sürede size sağlamak için geniş ve profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Elbette çağa ayak uydurarak teknolojiden de faydalanıyoruz. Dosyaların hazırlanması için grafik tasarım programlarını kullanıyoruz, çeviri kalitesi için de çeşitli çeviri programlarından faydalanıyoruz. 

MİSYONUMUZ

Dünya ile iletişim kurmanıza böylece kendinizi dünyaya tanıtmanıza yardımcı oluyoruz. İşlerinizi kolaylaştırıp, daha hızlı çözüme ulaşmanızı sağlayarak memnuniyet garantisi veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Günlük hayatımızın her alanında çevirinin varlığının ve öneminin bilinirliğini sağlamak. Ayrıca, çeviri sektörünün gelişimine katkı sağlamak isteyen ve bu yolda kariyer hedefleyen herkese destek olmak.

KARİYER

Bizimle çalışmak için CV'nizi gönderin

Maksimum dosya boyutu 50mb'dir. (pdf, doc, docx)

KURUMSAL YAPIMIZ

FİYAT TEKLİFİ AL