Ticari Çeviri

Profesyonel ve Hızlı Ticari Çeviri Hizmeti

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kurumsal ve kişisel çeviri ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Dilerseniz canlı destek hattımızdan mesai saatleri içerisinde anında destek alın, dilerseniz bilgilerinizi bırakın sizi arayarak ihtiyacınıza yönelik en doğru hizmeti en kalite şekilde sunalım.

Ticari Çeviri

Ticari çeviri hizmetleri en önemli unsurları içerisinde barındırmakla birlikte metnin kime gönderileceği veya sunulacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Görüşme veya çeviri bu dil veya üsluba uygun bir biçimde yapılmalıdır. Ticari çevirilerin içerisinde ihale dokümanları, davetiyeler, mektuplar, bilançolar, mailleşmeler, sipariş formları, online sesli görüşmeler (skype, telefon, video konferans vb...)  yer almaktadır.

Uluay Çeviri ve Dil Hizmetleri olarak ticari çeviri hizmetlerimizde gizlilik sözleşmesi imzalanarak şirketinize özel bilgilerin 3. kişi yada kuruluşlarca paylaşılmasını önlemekteyiz. Ticari kurum ve kuruluşlar ticari çeviri alanında bir rakam veya harf hatasını dahi kabul etmezken çeviride hassasiyetin en üst noktada olduğunu göz önünde bulundurmak zorundayız. Ticari çeviri alanında tercüman kadromuzun ticari çeviri terminolojisine hakim olması en önemli hususlardandır. Birebir özenle seçilmiş tercüman kadromuzla ve seçkin referanslarımızla sizlerin de çeviri ihtiyaçlarınıza cevap vermek isteriz. Acil ticari çeviri ihtiyaçlarınız için 7/24 telefon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ticari Çeviri

Ticari çeviri hizmetleri en önemli unsurları içerisinde barındırmakla birlikte metnin kime gönderileceği veya sunulacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Görüşme veya çeviri bu dil veya üsluba uygun bir biçimde yapılmalıdır.

Hizmetler

Akademik Çeviri
Diploma, tez, makale… Akademik hayatınız süresince ihtiyacınız olan her alanda tercüme hizmeti vererek işlerinizi kolaylaştırıyoruz.
Detaylı Bilgi
Edebi Çeviri
Eserlerinizin ve sizin yurt dışında da tanınmanız için dili, kültürü ve duyguları en az sizin gösterdiğiniz özenle istediğiniz dile aktarıyoruz.
Detaylı Bilgi
Hukuki Çeviri
Kurumsal veya bireysel müşterilerimize Avukat - Tercümanlarımız ile en iyi Hukuki Çeviri çözümlerini sunuyoruz.
Detaylı Bilgi
Kreatif Çeviri
Ürünlerinizin faydalarına vurgu yapan, ilgi çekici bir anlatım ile müşterileriniz ve markanız arasında doğru bağı kurmanızı sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi
Medikal Çeviri
Profesyonel tercüman kadromuz ve bakanlıkların istediği formatta tercümelerinizi hazırlayan grafikerlerimiz ile size destek olmaya hazırız.
Detaylı Bilgi
Patent Çevirisi
Uluslararası arenada doğru şekilde anlaşılması için buluşlarınıza ve markalarınıza aldığınız patentlerin tercümesi ile heyecanınıza ortak olalım.
Detaylı Bilgi
Teknik Çeviri
Genniş terminoloji veritabanımız ve deneyimli çevirmenlerimiz ile doğru terminolojiye sahip profesyonel teknik çeviri hizmeti sunuyoruz.
Detaylı Bilgi
Ticari Çeviri
İhale dosyaları, iş yazışmaları (mailler), davetiye ve mektuplar… Dünya ile doğru ve hızlı iletişim kurmanızı sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi
Noter Tasdikli Tercüme
Yeminli tercümanlarımız ile Noter Tasdiki gerektiren belgelerinizin tercümelerini yapıp, Noter onayına uygun şekilde teslim ediyoruz.
Detaylı Bilgi
Apostil
Yurtdışında sunulacak resmi evraklarınızı yeminli tercümanlarımız ile apostil tercümeleri ve düzenlemeleri hizmetini veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Lokalizasyon
Mobil uygulamalar, bilgisayar oyunları, yazılım programları… Yerelleştirmenin gerektiği her alanda tercümanlarımızla hizmet veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Altyazı Çevirisi
Alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız profesyonel olarak en doğru altyazı çeviri hizmetini kurumsal ve bireysel müşterilerine sunmaktadır.
Detaylı Bilgi
Deşifre
Yazıya aktarılması gereken herhangi bir dildeki ses kaydını düz metin olarak ya da timecode’lu olarak size teslim edebiliriz.
Detaylı Bilgi
Simultane Çeviri
Konferans, toplantı ve resmi etkinliklerinizde, simültane çeviri ekipmanlarımızla ve uzman tercümanlarımızla profesyonel olarak hizmet veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Ardıl Çeviri
Profesyonel çevirmenlerimiz ile yurtiçinde veya yurtdışında etkinlikleriniz veya toplantılarınız için ardıl çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Dil Egitimi
Kişiselleştirilmiş etkili İngilizce eğitimi! Çalıştığınız departmana uygun, ihtiyacınız olan terimlerle size özel İngilizce eğitimi veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Grafik Tasarım
Şirketimizdeki grafik departmanımız, bize gönderdiğiniz belgeleri istediğiniz formatta size teslim etmek için çalışıyoruz
Detaylı Bilgi
Proje Yönetimi
Profesyonel ve planlı proje yönetimi hizmetimizden yararlanın.
Detaylı Bilgi