Akademik Çeviri

Profesyonel ve Hızlı Akademik Çeviri Hizmeti

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kurumsal ve kişisel çeviri ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Dilerseniz canlı destek hattımızdan mesai saatleri içerisinde anında destek alın, dilerseniz bilgilerinizi bırakın sizi arayarak ihtiyacınıza yönelik en doğru hizmeti en kalite şekilde sunalım.

Akademik Çeviri

Altyazı çevirisi büyük bir özveri ve titizlikle yapılması gereken bir çeviri türüdür. Bu çeviri türünde sürecin en iyi şekilde planlanması ve gerekli adımların kusursuz sonuçlanması gerekmektedir. Kaynak dilinden hedeflenen dile çeviri yapılırken tercümanın sadece lisanı değil, duyguları, kültürü, kaynak dilde verilmek istenen mesajları da uyumlu bir şekilde aktarması önemlidir. Altyazı çevirisi içerisinde film altyazı çevirisi, dizi altyazı çevirisi , internet reklamları altyazı çevirisi, belgesel altyazı çevirisi, şirket tanıtım videoları altyazı çevirisi, eğitim videoları altyazı çevirisi yer almaktadır.

Altyazı çeviri süreci ilk etapta çevirisi yapılacak olan kaynağın eksiksiz bir biçimde kaynak dilinde deşifre işlemi ile başlar. Daha sonra bu alanda tecrübeli tercüman kadromuz ile hedeflenen dile çevirisini yaptıktan sonra altyazı montajı (spotting) hizmeti ile profesyonel stüdyo ortamında aktarılır. Stüdyo ekibi video ve altyazının senkronize bir şekilde ilerlemesinde büyük özen göstererek videoyu artık izlenmeye hazır hale getirir. Gizlilik sözleşmesini göz önünde bulundurarak yetkili tercüman haricinde kimse ile paylaşılmayan belgeleriniz Uluay Çeviri ve Dil Hizmetleri tarafından büyük bir hassasiyetle korunmaktadır. Etkili referans ve tercüman kadromuzla altyazı çevirisi hizmetinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Hizmetler

Diploma, tez, makale… Akademik hayatınız süresince ihtiyacınız olan her alanda tercüme hizmeti vererek işlerinizi kolaylaştırıyoruz.
Detaylı Bilgi
Eserlerinizin ve sizin yurt dışında da tanınmanız için dili, kültürü ve duyguları en az sizin gösterdiğiniz özenle istediğiniz dile aktarıyoruz.
Detaylı Bilgi
Kurumsal veya bireysel müşterilerimize Avukat - Tercümanlarımız ile en iyi Hukuki Çeviri çözümlerini sunuyoruz.
Detaylı Bilgi
Ürünlerinizin faydalarına vurgu yapan, ilgi çekici bir anlatım ile müşterileriniz ve markanız arasında doğru bağı kurmanızı sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi
Profesyonel tercüman kadromuz ve bakanlıkların istediği formatta tercümelerinizi hazırlayan grafikerlerimiz ile size destek olmaya hazırız.
Detaylı Bilgi
Uluslararası arenada doğru şekilde anlaşılması için buluşlarınıza ve markalarınıza aldığınız patentlerin tercümesi ile heyecanınıza ortak olalım.
Detaylı Bilgi
Genniş terminoloji veritabanımız ve deneyimli çevirmenlerimiz ile doğru terminolojiye sahip profesyonel teknik çeviri hizmeti sunuyoruz.
Detaylı Bilgi
İhale dosyaları, iş yazışmaları (mailler), davetiye ve mektuplar… Dünya ile doğru ve hızlı iletişim kurmanızı sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi
Yeminli tercümanlarımız ile Noter Tasdiki gerektiren belgelerinizin tercümelerini yapıp, Noter onayına uygun şekilde teslim ediyoruz.
Detaylı Bilgi
Yurtdışında sunulacak resmi evraklarınızı yeminli tercümanlarımız ile apostil tercümeleri ve düzenlemeleri hizmetini veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Mobil uygulamalar, bilgisayar oyunları, yazılım programları… Yerelleştirmenin gerektiği her alanda tercümanlarımızla hizmet veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız profesyonel olarak en doğru altyazı çeviri hizmetini kurumsal ve bireysel müşterilerine sunmaktadır.
Detaylı Bilgi
Yazıya aktarılması gereken herhangi bir dildeki ses kaydını düz metin olarak ya da timecode’lu olarak size teslim edebiliriz.
Detaylı Bilgi
Konferans, toplantı ve resmi etkinliklerinizde, simültane çeviri ekipmanlarımızla ve uzman tercümanlarımızla profesyonel olarak hizmet veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Profesyonel çevirmenlerimiz ile yurtiçinde veya yurtdışında etkinlikleriniz veya toplantılarınız için ardıl çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Kişiselleştirilmiş etkili İngilizce eğitimi! Çalıştığınız departmana uygun, ihtiyacınız olan terimlerle size özel İngilizce eğitimi veriyoruz.
Detaylı Bilgi
Şirketimizdeki grafik departmanımız, bize gönderdiğiniz belgeleri istediğiniz formatta size teslim etmek için çalışıyoruz
Detaylı Bilgi
Profesyonel ve planlı proje yönetimi hizmetimizden yararlanın.
Detaylı Bilgi
© 2018. Uluay Tercümanlık. Tüm Hakları Saklıdır.
Çeviri Hizmetleri